Zmiany w programie Festynu Regionalnego

Sokólski Ośrodek Kultury informuje, że na podstawie art. 18 ust.1 ustawy z 26.10.1982 r. o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi (Dz.U. Z 2012 r. poz. 1356) podczas Festynu Regionalnego w dniu 26 lipca 2014 r. nie odbędzie się konkurs na nalewki pod hasłem „Duch Puszczy”.

Jednocześnie serdecznie zapraszamy do udziału w drugim zaplanowanym konkursie na Pierogi z farszem. Przypominamy, że udział może wziąć każdy, kto ukończył 16 lat. Farsz może być dowolnie smaczny i zawierać owoce, warzywa, mięso, kasze itp. Powołane przez organizatora Jury, po degustacji, przyzna trzy nagrody oraz wyróżnienia. Gotowe do spożycia pierogi należy przynieść w dniu festynu, do kina na godzinę 16:00.

Program Festynu, przez cały czas jego trwania, muzycznie wzbogacać będą zespołu polskie i białoruskie, w większości zaproszone dzięki wieloletniej współpracy ośrodka kultury z Białoruskim Towarzystwem Społeczno Kulturalnym w Białymstoku. I tak, już o godzinie 17:00 zaprezentuje się zespół Prymaki. Wszystkie koncerty potrwają do godziny 21:00.

Serdecznie zapraszamy i życzymy miłych wrażeń.

SOK


Zobacz również

Skip to content