Wideo spotkanie z Jerzym Kryszakiem

Żródło: http://jerzykryszak.pl
Żródło: http://jerzykryszak.pl

Biblioteka Publiczna w Sokółce po raz kolejny zaprasza swoich czytelników seniorów na wideo spotkanie z cyklu Spotkania z pasjami. Gościem będzie Jerzy Kryszak – aktor, satyryk, parodysta.

Serdecznie zapraszamy nie tylko na projekcję, ale również na dyskusję o pasji Jerzego Kryszaka. Początek spotkania w czwartek 5 czerwca 2014 r. o godz. 11:00, w bibliotece.

Jerzy Kryszak – aktor Teatru Słowackiego w Krakowie (1974-1978) i Ateneum w Warszawie (1978-1993). Artysta kabaretowy (parodysta potrafiący mówić wieloma głosami m.in. Lecha Wałęsy, Adama Michnika, Tadeusza Mazowieckiego, Andrzeja Leppera, Wojciecha Jaruzelskiego, czy Jana Pawła II) i telewizyjny od lat 90. (Polskie Zoo, Mój pierwszy raz). W 2007 r. prowadził program Dzień Kangura wraz z Agatą Młynarską w Polsacie. W programie Piotr Bałtroczyk na żywo prezentuje aktualną sytuację polityczną w Polsce. W 2009 roku prowadził program Uważaj na kioskarza w TVP2. Od kilku lat występuje w programie HBO na Stojaka emitowanym na antenie HBO i HBO Comedy.

Spotkania z pasjami to program aktywizacyjny dla seniorów, mający na celu rozbudowanie chęci do dzielenia się swoją wiedzą, rozwijanie pasji i pomoc innym. Ma ukazać jak wiele osób starszych wciąż pozostaje czynnymi zawodowo, dokształca się, kreatywnie wykorzystuje swój czas wolny i rozwija swoje zainteresowania. Wszystko to dzieje się poprzez tworzenie przyjaznej przestrzeni w miejscach publicznych, w których mogą się ze sobą spotkać, otworzyć na innych ludzi i nawiązać nowe kontakty.

(J.K.)


Zobacz również

Skip to content