Sukces Konrada Piekarskiego w Holandii

192 uczestników, w tym kilku Mistrzów Świata i kilkunastu Mistrzów Europy wystartowało w prestiżowym turnieju „Deurne City Classic 2014” w  Holandii. Ogromny sukces odniósł jedyny przedstawiciel sokólskiego bilardu Konrad Piekarski, który po trzydniowej rywalizacji stanął na 3 stopniu podium. Zwyciężył kilkunastokrotny Mistrz Europy mający także na swoim koncie tytuł Mistrza Świata zawodnik gospodarzy Niels Fejen.

konrad_w_holandii
Konrad w towarzystwie organizatorów turnieju

Dla Konrada jest to najwartościowsze osiągnięcie sportowe w choć krótkiej, to już jakże bogatej w świetne wyniki karierze profesjonalnego bilardzisty. Należy zaznaczyć, że w tym roku Konrad wziął udział w 5 profesjonalnych turniejach w kraju i zagranicą i za każdym razem stawał na podium w tym dwukrotnie jako zwycięzca. Wyniki Konrada i jego kolegów z drużyny „LP Metal Fach Pool Bilard – Sokółka” potwierdzają słuszność decyzji o startach za granicą, i wskazują ogromną potrzebę pozyskiwania środków na takie starty. Są one niezbędne dla dalszego rozwoju ogromnego talentu Konrada i jego kolegów, i jakże przyczyniają się do promocji naszego miasta i  regionu nie tylko w kraju.

Lech Piekarski – Sokólskie Stowarzyszenie Bilardowe


Zobacz również

Skip to content