Wycieczki do wygrania w konkursie

Ministerstwo Infrastruktury i Rozwoju zaprasza szkoły podstawowe i gimnazjalne do wzięcia udziału w konkursie III edycji wydarzenia edukacyjno – promocyjnego pn. „Szlakiem Programu Infrastruktura i Środowisko”.

konkurs_wycieczki

Dla szkół z całej Polski przygotowano 100 bezpłatnych wyjazdów autokarowych do blisko 40 realizacji projektów unijnych, które otrzymały wsparcie z Programu Infrastruktura i Środowisko. Dzięki niemu poznacie wybrane inwestycje zrealizowane dzięki Funduszom Europejskim, zdobędziecie ciekawe informacje na temat odwiedzanych miejsc i podniesiecie swoją wiedzę z zakresu ochrony środowiska i dziedzictwa kulturowego. Dla wszystkich uczestników wycieczek przewidziano również animacje i gry, które w kreatywny sposób przekażą wiedzę na temat funduszy unijnych.

Konkurs rozpocznie się 28.04.2013 roku o godz. 10:00 i trwać będzie do momentu wyczerpania wycieczek (liczy się kolejność zgłoszeń, co oznacza, że sto pierwszych Uczestników Konkursu, którzy poprawnie przejdą quiz i prawidłowo wypełnią formularz zgłoszeniowy wygrywa wycieczkę). Zapraszamy do udziału!

Więcej informacji na stronie http://www.szlakiem.pois.gov.pl

Skip to content