Retrospekcja w bibliotece

Biblioteka Publiczna w Sokółce zaprasza na grudniową wystawę malarstwa pt. “Retrospekcja” autorstwa Wioletty Ostasiewicz. Wystawa ma miejsce w holu biblioteki, Os. Centrum 21.

retrospekcja_wioletty_ostas

Wiola Ostasiewicz – od 2004 roku zasiada w Kręgach Kobiecych, Kobieco-Męskich, nieustająco towarzyszy ludziom w rozwoju duchowym, twórczym, psychologicznym. Od roku 2008 jest Starszą wrocławskiego Kręgu Kobiet MATECZNIK. Odbyła wiele ceremonii i warsztatów z szamanami i nauczycielami pracującymi w różnych tradycjach. Od kilku lat udziela deekshy i współpracuje z Oneness – Ruchem Jedności. Prowadzi indywidualne sesje z Bębnem Szamańskim i Szałwią, Uzdrawiającym Śpiewem, Dotykiem, Ceremonie i Rytuały Przejścia.

Współpracuje z rozlicznymi alternatywnymi inicjatywami edukacyjnymi, wspiera działania na rzecz Matki Ziemi i Jej Dzieci, aktualnie studiuję NVC {Porozumienie bez Przemocy}.

Autorka jest absolwentką Liceum Sztuk Plastycznych w Supraślu (1996) oraz Akademii Sztuk Pięknych we Wrocławiu – dyplom z ceramiki oraz aneks z malarstwa (2002). Jako Artystka umiłowała sobie pracę z ludźmi, w tej “materii” znajdując najwięcej satysfakcji i uniesień. Ukończyła Studium Pedagogiki Niezależnej na Uniwersytecie Warszawskim (2011).

Od roku 1998 organizuje autorskie artystyczne plenery, happeningi, proponuję szereg warsztatów, festiwali, inicjuję wspólne działania wielopokoleniowe w wielu obszarach Sztuki. Prowadzi “KREARTURKI” (kreatywno-kreujące) zajęcia artystyczne w szkołach, przedszkolach, oraz pracownię ceramiki w ODT “Światowid’, współpracuje ze stowarzyszeniem “W TONACJI SERCA”. Śpiewanie towarzyszy jej od wielu lat.

(KB)

Skip to content