Zaproszenie na bezpłatne warsztaty kulinarne

plakat_warsztaty_kulinarne

Sekretariat Regionalny KSOW województwa podlaskiego wspólnie z Podlaską Regionalną Organizacją Turystyczną zapraszają przedstawicieli kwater agroturystycznych do uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach kulinarnych pn. „Profesjonalne komponowanie dań z produktów lokalnych w agroturystyce”. Warsztaty poprowadzi znany i ceniony koneser smaku, startujący i triumfujący w wielu kulinarnych zmaganiach i mistrzostwach Pan Artur Sienkiewicz. Spotkanie na terenie powiatu sokólskiego odbędzie się 20 listopada 2013 r. w Stanicy Kresowej, Poczopek 9.

Celem przedsięwzięcia jest przede wszystkim zwiększenie roli produktów lokalnych w żywieniu turystów korzystających z usług agroturystycznych oraz podniesienie jakości produktów. Żywność lokalna i tradycyjna stanowi znaczną atrakcję turystyczną naszego regionu, dlatego też należy położyć szczególny nacisk na prezentowanie jej na odpowiednim poziomie.

Zgłoszenia uczestnictwa proszę przesyłać na e-mail: lub pocztą na adres: PROT, ul. Malmeda 6, 15-440 Białystok do dnia 15 listopada 2013 r. do godz. 12:00.
Wszystkie zakwalifikowane osoby zostaną poinformowane telefonicznie. Organizator zastrzega sobie możliwość zmniejszenia liczby uczestników z jednej instytucji / gospodarstwa w przypadku ograniczonej dostępności miejsc. Decyduje kolejność nadesłania zgłoszenia.

DO POBRANIA:
Program warsztatów
Karta zgłoszenia uczestnictwa

Urszula Łaszczewska


Zobacz również

Skip to content