Oddaj głos na Sokółkę!

22 kwietnia br. wystartowała ogólnopolska akcja ph. „Milka. Moje miasto się przytula”, w której Polacy wybiorą najmilsze miasto w Polsce. Możemy zostać najmilszym miastem w Polsce. Wszystko zależy od mieszkańców Sokółki. Na zwycięską miejscowość czekają atrakcyjne nagrody.

logo_akcji_milka

O wygranej zdecyduje postawa samych mieszkańców, a nie instytucje, czy eksperci. Poza zaszczytnym tytułem, do wygrania są również imprezy plenerowe w trzech miastach – finalistach, a najmilsze miasto w Polsce otrzyma ogólnopolską promocję o wartości pół miliona złotych!

Akcja jest skierowana do wszystkich, którzy mogą oddawać swoje głosy za pomocą wirtualnych przytuleń wysyłanych przez www.fioletowastrona.pl oraz Facebook (Facebook.com/Milka). Im więcej wysłanych przytuleń z danego miasta, tym większe jego szanse na wygraną.

Pierwszy etap akcji zakończy się 18 maja. Wyłonione zostaną wówczas trzy miasta, które przejdą do ścisłego finału. To one będą konkurować w kolejnych etapach o miano pierwszego w historii najmilszego miasta w Polsce.

– „W drodze do finału mieszkańcy tych trzech miast będą mieli okazję wykazać się i udowodnić, że to właśnie w ich mieście panuje najmilsza atmosfera, biorąc udział w weekendowych wydarzeniach specjalnych i zabawnych prowokacjach” – poinformowała Beata Kucejko, Brand Manager marki Milka, organizatora akcji. – „O tym, które miasto w Polsce zdobędzie tytuł najmilszego, dowiemy się 30 czerwca podczas imprez plenerowych z licznymi atrakcjami, grami i zabawami dla mieszkańców, zorganizowanych w trzech miastach – finalistach jednocześnie” – dodała Beata Kucejko.

Więcej informacji o akcji można znaleźć na stronie www.fioletowastrona.pl – zakładka „O akcji”.

(UM)

Na podstawie materiałów  dostarczonych przez Biuro Prasowe „Milka. Moje miasto się przytula”

Skip to content