Brązowy medal Marka Kudlika

Sokólscy bilardziści wysoko w Grand Prix Polski

W kolejnej rundzie Grand Prix Polski w Bilardzie rozegranej w Łodzi w dniach 23-24 lutego, bilardziści Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka ponownie odnotowali dobre wyniki. Marek Kudlik sięgnął po brązowy medal a Piotr Kudlik zajął 5 miejsce uznając wyższość brata w pojedynku o strefę medalową. Jacek Jarno i Konrad Piekarski zajęli 17 miejsce. Konrad uległ po bardzo dobrym meczu najbardziej doświadczonemu polskiemu bilardziście Radkowi Babicy 5-7.

bilardzisci_2013_1

Krystian Piekarski został sklasyfikowany na miejscu 33. Najmłodszy zawodnik sokólskiego zespołu Kuba Kasperuk zajął dalszą pozycję. Mimo to, jego start mający na celu zdobywanie doświadczenia  trener Lech Piekarski ocenił jako bardzo udany.

Złoty medal w zawodach wywalczył zawodnik z Tomaszowa Mazowieckiego Mariusz Skoneczny, srebro przypadło pogromcy Krystiana Piekarskiego Wojciechowi Sroczyńskiemu reprezentującemu Bilard Studio Warszawa. Na 3 stopniu podium obok Marka Kudlika stanął  Wojciech Szewczyk –Konsalnet Warszawa.

W Łodzi w walce o medale, nagrody finansowe, punkty rankingowe oraz samochód osobowy będący nagrodą dla zwycięzcy rankingu krajowego 2013 zagrało łącznie 130 zawodników.

10 marca br. drużyna Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka w swoim pierwszym spotkaniu sezonu 2013 Polskiej Ekstraklasy Bilardowej podejmie aktualnego Mistrza Polski zespół „Nosan Galeria Echo – Kielce”. Mecze rozpoczną się o godz.12.00 w klubie LP przy ul. Ogrodowej 23 w Sokółce. Poczynania bilardzistów można śledzić również on-line. Można być na bieżąco ze wszelkimi informacjami śledząc strony: www.bilard-sport.pl,  www.tvsports.pl, www.lp.sokolka.com.

Na zdjęciu powyżej: Zespół „Metal-Fach LP Pool Bilard Sokółka” w składzie od lewej Krystian Piekarski, Marek Kudlik, Lech Piekarski, Konrad Piekarski, Piotr Kudlik.