Sokólscy bilardziści wysoko w Grand Prix Polski

29-30 września w rozegranej w Dębicy kolejne rundzie cyklu Grand Prix Polski w Bilardzie Piotr Kudlik (na zdjęciu) sięgnął po srebrny medal. Konrad Piekarski zajął 5 miejsce, jego brat Krystian był 9. Wszyscy wymienieni sokólscy bilardziści uznali wyższość obecnego lidera Polskiego Rankingu Mateusza Śniegockiego.

W Dębicy wystartowali również  dwaj inni zawodnicy zespołu Metal-Fach LP Sokóła: Marek Kudlik – który zajął 17 miejsce oraz Jacek Jarno sklasyfikowany na dalszej pozycji. 

Na podium obok zwycięzcy Mateusza Śniegockiego z Konsalnet Warszawa i Piotra Kudlika z Metal-Fach LP Sokółka stanęli zajmując trzecie miejsce Tomasz Kapłan z Nosan Kielce oraz Wojciech Sroczyński z Bilard Studio Warszawa.

Do końca sezonu 2012 pozostało jeszcze 5 turniejów rankingowych Polish Open w Łodzi oraz 4 turnieje Mistrzostw Polski w Dębicy. Już za dwa i pół miesiąca rozstrzygnie się kolejność w kilkuset osobowym rankingu krajowym. Sokółczanie ciągle pozostają w grze o główną nagrodę dla najlepszego polskiego zawodnika – samochód osobowy oraz sfinansowanie startów w 12 turniejach europejskich. Przypomnijmy że przed rokiem to Konrad Piekarski sięgnął po te cenne laury.

Obecnie najmocniejsza piątka sokólskich bilardzistów zajmuje następujące pozycje rankingowe: 3 – Piotr Kudlik, 5 – Konrad Piekarski, 9 – Marek Kudlik, 17 – Krystian Piekarski, 32 – Jacek Jarno.

Poczynania bilardzistów można śledzić na stronach: www.bilard-sport.pl, www.tvsports.pl, www.lp.sokolka.com.

(SSB)

Skip to content