Zatrzymaj swój 1% podatku w Sokółce

1procent_logo

Bardzo często pieniądze z 1% wypływają z naszej gminy do dużych miast (np. Warszawy), bo podatnicy przekazują swój odpis głównie na duże organizacje. Należy się zastanowić, czy swój 1% nie lepiej zostawić na potrzeby lokalnej społeczności. To czy w naszej gminie odbędzie się ciekawa i potrzebna inicjatywa, czy pomoc otrzymają mieszkańcy naszej gminy zależy również od tego czy zostawisz swój 1% dla lokalnych organizacji.  

___

Fundacja „Sokólski Fundusz Lokalny”

Wspierając swoim 1% Fundację „Sokólski Fundusz Lokalny” wspierasz m.in. wypoczynek letni dzieci, program stypendialny, projekt V4 „Kocham Sokółkę, dbam o jej estetykę”. Fundacja bezpłatnie pomoże wypełnić Twój PIT. Możesz również samodzielnie wypełnić PITa logując się na stronie z generatorem zeznania podatkowego.

Fundacja „Sokólski Fundusz Lokalny”

KRS Fundacji: 0000026308

___

Hufiec ZHP w Sokółce

– to organizacja posiadająca ponad 100-letnią tradycję
– skupia ponad 150 tys. dzieci i młodzieży
– jest największą organizacją wychowawczą w Polsce
– stoi na straży tradycyjnych wartości
– około 10 tys. instruktorów wspiera wychowanie dzieci i młodzieży, uczy wielu pożytecznych rzeczy, sprawiając, że są bardziej odpowiedzialni i samodzielni
– jest organizacją godną zaufania, wielokrotnie nagradzaną za swoją działalność.

Związek Harcerstwa Polskiego Chorągiew Białostocka

KRS 0000271846

Dopisek: “Hufiec ZHP w Sokółce”


Zobacz również

Skip to content