Harmonogramy odbioru odpadów w I półroczu 2020 r.

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce.

MPO

Pojemniki z odpadami komunalnymi należy wystawić na zewnętrzną stronę posesji lub w „boksach”.

Odpady komunalne pozostawione w workach nie będą odbierane.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w I półroczu 2020 r. (styczeń-czerwiec).

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

Uwaga! Makulatura, szkło, plastik, metal, bioodpady – będą odbierane przy drugim terminie wywozu dla poszczególnych ulic! Odbierane będą tylko pełne worki wystawione na zewnętrzną stronę posesji!

Wywóz odpadów: 2 i 16.I. 3 i 17.II. 2 i 16.III. 1 i 15.IV. 4 i 18.V. 1 i 15. VI.
Armii Krajowej, Batorego, Dolna, Drzewna, Górna, Hubala, Jodłowa, Konopnickiej, Krasickiego, Królowej Bony, Krucza, Leśna, Mikołaja Reja, Miła, Modrzewiowa, Orzeszkowej, Piaskowa, Piękna, Pogodna, Północna, Ptasia, Roski Małę, Skłodowskiej, Sosnowa, Sportowa, Świerkowa, Tęczowa, Traugutta, Turystyczna, Upalna, Wasilkowska, Wiosenna, Zabrodzie, Zygmunta Starego, Żytnia.

Wywóz odpadów: 8 i 20.I. 5 i 19.II. 4 i 18.III. 2 i 20.IV. 6 i 20.V. 3 i 17. VI.
3-go Maja, Akacjowa, Białostocka, Dąbrowskiego, Docha, Grechuty, Korczaka, Malmeda, Mikołajczyka, Mościckiego, Niemena, Ogrodowa, Osieckiej, Sikorskiego, Szpitalna, Tarasiewicza, Targowa, Wąska, Wiśniowa, Wyspiańskiego, Zacisze, Zamenhofa.

Wywóz odpadów: 9 i 22.I. 6 i 20.II. 9 i 19.III. 8 i 22.IV. 7 i 21.V. 4 i 22. VI.
1-go Maja, 11-go Listopada, Baczyńskiego, Barlickiego, Gałczyńskiego, Gęsia, Kilińskiego, Klonowa, Kolejowa, Kołłątaja, Kopernika, Krótka, Kwiatowa, Lelewela, Letnia, Lipowa, Łąkowa, Mariańska, Matejki, Mickiewicza, Miejska, Monte Casino, Nałkowskiej, Norwida, Piłsudskiego, Pl. Kościuszki, Pocztowa, Prusa, Reymonta, Sawickiego, Sienkiewicza, Sienna, Szkolna, Ściegiennego, Warszawska, Wojska Polskiego, Wróblewskiego, Wyszyńskiego.

Wywóz odpadów: 13 i 27.I. 10 i 24.II. 11 i 23.III. 9 i 27.IV. 11 i 25.V. 8 i 24. VI.
Asnyka, Broniewskiego, Buchwałowo, Ciepła, Dywizjonu 303, Fabryczna, Grodzieńska, Jasna, Kasztanowa, Kłopotowskiego, Kresowa, Lewickiego, Lot. Lewoniewskich, Polna, Skarżyńskiego, Słoneczna, Słowackiego, Torowa, Tuwima, Wesoła, Witosa, Żwirki i Wigury.

Wywóz odpadów: 15 i 29.I. 12 i 26.II. 12 i 25.III. 15 i 29.IV. 13 i 27.V. 10 i 29. VI.
Cicha, Emilii Plater, Głowackiego, Hallera, Jana Pawła II, Kleeberga, Krecia, Kryńska, Lniana, Majowa, Mała, Nadrzeczna, Nowa, Os. Zielone, Pawłowskiego, Poprzeczna, Przemysłowa, Spokojna, Stawowa, Wierzbowa, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zdrojowa, Zimowa, Żeromskiego.

UWAGA! GORĄCY POPIÓŁ NIE BĘDZIE ODBIERANY!

DO POBRANIA: Zasady segregacji odpadów


Harmonogram dla mieszkańców wsi z gminy Sokółka:

Odbiór odpadów SEGREGOWANYCH (szkło, makulatura, metal, tworzywa sztuczne) odbędzie się przy PIERWSZYM terminie wywozu.

Wywóz odpadów: 2 i 20.I. 3 i 17.II. 2 i 16.III. 1 i 16.IV. 4 i 18.V. 1 i 16.VI.
Bogusze, Boguszowski Wygon, Dąbrówka, Szyndziel, Gilbowszczyzna, Kozłowy Ług, Plebanowce, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Żuki.

Wywóz odpadów: 3 i 21.I. 4 i 18.II. 3 i 17.III. 2 i 20.IV. 5 i 19.V. 2 i 17.VI.
Gliniszcze Małe, Gliniszcze Wielkie, Kraśniany, Sokolany, Woroniany, Wroczyńszczyzna.

Wywóz odpadów: 7 i 22.I. 5 i 19.II. 4 i 18.III. 6 i 21.IV. 6 i 20.V. 3 i 18.VI.
Gieniusze, Igryły, Janowszczyzna, Jelenia Góra, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Podjanowszczyzna, Wierzchjedlina, Wierzchłowce, Zamczysk, Zawistowszczyzna.

Wywóz odpadów: 8 i 23.I. 6 i 20.II. 5 i 19.III. 7 i 22.IV. 7 i 21.V. 4 i 22.VI.
Bachmatówka, Halańskie Ogrodniki, Hałe, Kantorówka, Kundzicze, Kuryły, Lebiedzin, Mićkowa Hać, Miejskie Nowiny, Podkamionka, Podkantorówka, Smolanka, Tartak.

Wywóz odpadów: 9 i 24.I. 10 i 24.II. 9 i 23.III. 8 i 23.IV. 11 i 25.V. 8 i 24.VI.
Bilwinki, Dworzysk, Kurowszczyzna, Lipina, Pawełki, Planteczka, Pogibło, Słojniki, Stodolne, Wojnachy, Wysokie Laski, Zaścianki.

Wywóz odpadów: 13 i 27.I. 12 i 26.II. 11 i 25.III. 9 i 27.IV. 13 i 27.V. 12 i 25.VI.
Gniedzin, Jałówka, Moczalnia Nowa, Moczalnia Stara, Ostrówek, Polanki, Rozedranka Nowa, Rozedranka Stara, Stary Szor, Straż, Wilcza Jama.

Wywóz odpadów: 14 i 28.I. 11 i 25.II. 10 i 24.III. 14 i 28.IV. 12 i 26.V. 9 i 23.VI.
Bobrowniki, Bohoniki, Drahle, Malawicze Dolne, Malawicze Górne, Nowa Kamionka, Poniatowicze, Puciłki, Stara Kamionka, Szyszki.

Wywóz odpadów: 15 i 29.I. 13 i 27.II. 12 i 26.III. 15 i 29.IV. 14 i 28.V. 15 i 29.VI.
Buchwałowo, Karcze, Kundzin, Nomiki, Orłowicze, Tatarszczyzna, Zadworzany, Zaśpicze.

UWAGA! GORĄCY POPIÓŁ NIE BĘDZIE ODBIERANY!

DO POBRANIA: Zasady segregacji odpadów

KONTAKT: Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, ul. Targowa 10, tel. 85 7112614.

mpo.sokolka.com

Skip to content