Menu / szukaj

Harmonogramy odbioru odpadów w II półroczu 2017 r.

Śmieci

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy ul. Targowej 10.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w drugim półroczu 2017 r.

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

ODPADY SEGREGOWANE: szkło. plastik, makulatura, metal – należy wystawić w pełnych, zawiązanych workach na zewnętrzną stronę posesji w dniach: 31.VII; 30.VIII; 28.IX; 26.X; 30.XI; 29.XII

Popiół i odpady komunalne należy wystawić w pojemniku na zewnętrzną stronę posesji lub pozostawić w „boksach”.

ODBIÓR ODPADÓW:

3 i 17.VII;2 i 16.VIII;4 i 18.IX;2 i 16.X;6 i 20.XI;4 i 14.XII

Batorego, Wiosenna, Świerkowa, Piękna, Północna, Traugutta, Orzeszkowej, Krucza, Zabrodzie, Sportowa, Żytnia, Wasilkowska, Sosnowa, Skłodowskiej, Krasickiego, Konopnickiej, Pogodna, Modrzewiowa, Miła, Dolna, Roski Małe, Królowej Bony, Zygmunta Starego, Górna, Piaskowa, Drzewna, Ptasia, Jodłowa, Leśna, Armii Krajowej, Turystyczna, Mikołaja Reja, Hubala, Upalna, Tęczowa

5 i 19.VII;3 i 17.VIII; 6 i 20.IX; 4 i 18.X; 8 i 22.XI;6 i 18.XII

Targowa, Tarasiewicza, Osieckiej, Niemena, Grechuty, Docha, Mikołajczyka, Mościckiego, Szpitalna, Akacjowa, Białostocka, Zamenhofa, Korczaka, Malmeda, Sikorskiego, 3-go Maja, Ogrodowa, Wyspiańskiego, Wiśniowa, Wąska, Zacisze, Dąbrowskiego.

6 i 20.VII;7 i 21.VIII;7 i 21.IX; 5 i 19.X; 9 i 23.XI; 7i  20.XII

Warszawska, Szkolna, Sienna, Kwiatowa, Krótka, Lelewela, Barlickiego, Kołłątaja, 1-go Maja, Wojska Polskiego, Monte Casino, Kolejowa, Miejska, Gęsia, Sawickiego, Wyszyńskiego, Plac  Kościuszki, 11-go Listopada, Lipowa, Klonowa, Piłsudskiego, Wróblewskiego, Letnia, Kopernika, Ściegiennego, Kilińskiego, Pocztowa, Matejki, Mickiewicza, Reymonta, Prusa, Nałkowskiej, Sienkiewicza, Norwida, Baczyńskiego, Łąkowa, Mariańska, Gałczyńskiego.

10 i 24.VII; 9 i 23.VIII; 11 i 25.IX; 9 i 23. X; 13 i 27.XI; 11 i 21.XII

Witosa, Kłopotowskiego, Kasztanowa, Polna, Grodzieńska, Słowackiego, Asnyka,Tuwima, Broniewskiego, Skarżyńskiego, Żwirki i Wigury,  Dywizjonu 303, Lotników Lewoniewskich, Wesoła, Torowa, Słoneczna,  Fabryczna, Ciepła, Jasna, Kresowa,  Lewickiego, Buchwałowo.

12 i 26.VII;10 i 24.VIII;13 i 27.IX;11 i 25.X; 15 i 29.XI;13 i 28.XII

Przemysłowa, Głowackiego, Żeromskiego, Kryńska, Mała, Krecia, Zimowa, Nowa, Wschodnia, Kleeberga, Emilii Plater, Hallera, Wodna, Wierzbowa, Nadrzeczna, Lniana, Spokojna, Jana Pawła II, Os.Zielone, Majowa, Pawłowskiego, Poprzeczna, Wspólna, Stawowa, Zdrojowa, Cicha.


Harmonogram wywozów odpadów dla mieszkańców wsi

Odbiór odpadów segregowanych: szkło, makulatura, metal, PET odbędzie się przy 2-gim odbieraniu w miesiącu.

3 i 17.VII; 1 i 16.VIII;4 i 18.IX; 2 i 16.X; 6 i 20.XI; 4 i 15.XII

Bogusze, Boguszowski Wygon, Kozłowy Ług, Żuki, Dąbrówka Szyndziel, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Gilbowszczyzna, Plebanowce

4 i 18.VII; 2 i 17.VIII;5 i 19.IX; 3 i 17.X;7 i 21.XI; 5  i 18.XII.

Kraśniany, Sokolany,  Wroczyńszczyzna, Woroniany,  Gliniszcze Wielkie i  Małe.

5 i 19.VII; 3 i 21.VIII; 6  i 20.IX; 4 i 18.X; 8 i 22.XI; 6 i 19.XII.

Gieniusze, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Wierzchłowce, Igryły, Tartak, Wierzchjedlina, Zawistowszczyzna, Jelenia Góra, Zamczysk, Janowszczyzna, Podjanowszczyzna

6 i 20.VII; 7 i 22.VIII; 7 i 21.IX; 5 i 19.X; 9 i 23.XI; 7 i 20.XII.

Kuryły, Bachmatówka, Kantorówka, Kundzicze, Miejskie  Nowiny, Podkantorówka, Smolanka, Hałe, Halańskie Ogrodniki, Lebiedzin, Gniedzin, Podkamionka, Mićkowa Hać.

10 i 24.VII; 9 i 23.VIII; 11 i 25.IX; 9 i 23.X; 13 i 24 .XI; 11 i 21.XII.

Wojnachy,   Pawełki,  Zaścianki,  Lipina,  Dworzysk, Pogibło, Kurowszczyzna, Bilwinki, Słojniki,  Planteczka, Stodolne, Wysokie  Laski

12 i 26.VII; 10 i 24.VIII; 13 i 27.IX; 11 i 25.X;15 i 27.XI; 13 i 22.XII.2017

Straż, Ostrówek, Polanki, Jałówka, Rozedranka Stara  i  Nowa, Stary Szor,  Wilcza  Jama, Moczalnia Stara i Nowa.

11 i 25.VII; 8 i 29.VIII;12 i 26.IX; 10 i 24.X; 14 i 28.XI; 12 i 27.XII

Stara Kamionka, Nowa Kamionka, Bobrowniki, Poniatowicze, Drahle, Bohoniki, Malawicze Górne i Dolne, Puciłki, Szyszki.

13 i 27.VII; 14 i 28.VIII; 14 i 29.IX;12 i 27.X; 2017, 16..i..29.XI;201714..i.28.XII.2017

Orłowicze, Tatarszczyzna, Zaśpicze, Zadworzany, Karcze, Nomiki, Kundzin, Buchwałowo


MPO poinformuje o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon od samochodów osobowych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 85-711-26-14, lub osobiście w MPO Sokółka, ul. Targowa 10.

Źródło: MPO Sokółka
http://www.mpo.sokolka.com