Menu / szukaj

Harmonogramy odbioru odpadów w I półroczu 2017 r.

Śmieci

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy ul. Targowej 10.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w pierwszym półroczu 2017 r.

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

ODBIÓR ODPADÓW SEGREGOWANYCH: szkło, plastik, makulatura, metal. Odebrane będą pełne worki wystawione na zewnętrzną stronę posesji.
30.I, 27. II, 30. III, 27. IV, 31. V, 29.VI

Odbiór popiołu i odpadów komunalnych:

2 i 16. I, 1 i 13. II, 1 i 20. III, 3 i 13.IV, 4 i 17. V. 1  i 19.VI
Batorego, Wiosenna, Świerkowa, Piękna, Północna, Traugutta, Orzeszkowej, Krucza, Zabrodzie, Sportowa, Żytnia, Wasilkowska, Sosnowa, Skłodowskiej, Krasickiego, Konopnickiej, Pogodna, Modrzewiowa, Miła, Dolna, Roski Małe, Królowej Bony, Zygmunta Starego, Górna, Piaskowa, Drzewna, Ptasia, Jodłowa, Leśna, Armii Krajowej,   ,Turystyczna , Mikołaja Reja,  Hubala. Upalna, Tęczowa.

4 i 18. I, 2  i 15. II, 2  i 22.III, 5  i 19.IV, 8 i 18. V, 5 i 21.VI
Targowa, Tarasiewicza, Osieckiej, Niemena, Grechuty, Docha, Mikołajczyka, Mościckiego, Szpitalna, Akacjowa, Białostocka, Zamenhofa, Korczaka, Malmeda, Sikorskiego, 3-go Maja, Ogrodowa, Wyspiańskiego,  Wiśniowa,  Wąska,  Zacisze, Dąbrowskiego

9 i 19. I, 6  i 16. II, 6  i  23.III, 6 i 20.IV, 10  i 22. V, 7 i 22.VI
Warszawska, Szkolna, Sienna, Kwiatowa, Krótka, Lelewela, Barlickiego, Kołłątaja, 1-go Maja, Wojska Polskiego, Monte Casino, Kolejowa, Miejska, Gęsia, Sawickiego, Wyszyńskiego, Plac  Kościuszki, 11-go Listopada, Lipowa, Klonowa, Piłsudskiego, Wróblewskiego, Letnia, Kopernika, Ściegiennego, Kilińskiego, Pocztowa, Matejki, Mickiewicza, Reymonta, Prusa, Nałkowskiej, Sienkiewicza, Norwida, Baczyńskiego, Łąkowa, Mariańska ,  Gałczyńskiego

11 i 23.I, 8 i 20.II, 8 i 27.III, 10 i 24.IV, 11 i 24.V, 8 i 26.VI
Witosa, Kłopotowskiego, Kasztanowa, Polna, Grodzieńska, Słowackiego, Asnyka,Tuwima, Broniewskiego, Skarżyńskiego, Żwirki i Wigury,  Dywizjonu 303, Lotników Lewoniewskich,  Buchwałowo, Wesoła, Torowa, Słoneczna,  Fabryczna,  Ciepła,  Jasna,  Kresowa,  Lewickiego

12 i 25.I, 9 i 22.II, 9 i 29. III, 12 i 26.IV, 15 i 25. V, 12 i 28.VI
Przemysłowa, Głowackiego, Żeromskiego, Kryńska, Mała, Krecia, Zimowa, Nowa, Wschodnia, Kleeberga, Emilii Plater, Hallera, Wodna, Wierzbowa, Nadrzeczna, Lniana, Spokojna, Jana Pawła II, Os.Zielone, Majowa, Pawłowskiego, Poprzeczna, Wspólna, Stawowa, Zdrojowa, Cicha


Harmonogram wywozów odpadów dla mieszkańców wsi

Odpady segregowane: szkło, plastik, makulatura, metal odbierane są pełnych workach przy 2-gim wywozie.

2 i 16. I, 1 i 15. II, 1 i 15.III, 3 i 13. IV, 4 i 17. V, 1 i 16. VI
Bogusze, Boguszowski Wygon, Kozłowy Ług, Żuki, Dąbrówka Szyndziel, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Gilbowszczyzna, Plebanowce

3  i 17. I, 2 i 16. II, 2 i 16.  III, 4 i 18. IV, 5  i 18. V, 2 i 19.VI
Kraśniany, Sokolany, Wroczyńszczyzna, Woroniany,  Gliniszcze Wielkie i  Małe.

4 i 18.I, 6 i 20.II, 6 i 20.III, 5 i 19.IV, 8 i 22.V, 5 i 20. VI
Gieniusze, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Wierzchłowce, Igryły, Tartak, Wierzchjedlina, Zawistowszczyzna, Jelenia Góra, Zamczysk, Janowszczyzna, Podjanowszczyzna

5 i 19.I, 7 i 21.II, 7 i 21.III, 6 i 20.IV, 9 i 23.V, 6 i 21.VI
Kuryły, Bachmatówka, Kantorówka, Kundzicze, Miejskie  Nowiny, Podkantorówka, Smolanka, Hałe, Halańskie Ogrodniki, Lebiedzin, Gniedzin, Podkamionka, Mićkowa Hać

9 i 23.I, 8 i 22.II, 8 i 22.III, 7 i 21.IV, 10 i 24.V, 7 i 22.VI
Wojnachy, Pawełki, Zaścianki, Lipina, Dworzysk, Pogibło, Kurowszczyzna, Bilwinki, Słojniki, Planteczka, Stodolne, Wysokie  Laski

11 i 25. I, 9 i 23.II, 9 i 23.III, 10 i 24.IV, 11 i 25.V, 8 i 26.VI
Straż, Ostrówek, Polanki, Jałówka, Rozedranka Stara  i  Nowa, Stary Szor,  Wilcza Jama, Moczalnia Stara i Nowa

10 i 24.I, 14 i 28. II, 14 i 28.III, 11 i 25.IV, 16 i 30.V, 13 i 27.VI
Stara Kamionka, Nowa Kamionka, Bobrowniki,  Poniatowicze, Drahle, Bohoniki, Malawicze Górne i Dolne, Puciłki, Szyszki

12 i 26.I, 13 i 24.II, 13 i 27.III, 12 i 26.IV, 15 i 29.V, 12 i 28.VI
Orłowicze, Zadworzany, Karcze, Tatarszczyzna, Zaśpicze, Nomiki, Kundzin, Buchwałowo.


MPO poinformuje o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon od samochodów osobowych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 85-711-26-14, lub osobiście w MPO Sokółka, ul. Targowa 10.

DO POBRANIA: Harmonogramy

Źródło: http://www.mpo.sokolka.com