Menu / szukaj

Harmonogramy odbioru odpadów w I półroczu 2016 r.

 

Śmieci

Odpady komunalne od mieszkańców gminy Sokółka odbiera i zagospodarowuje Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. z siedzibą w Sokółce, przy ul. Targowej 10.

Zapraszamy do zapoznania się z harmonogramami odbiorów odpadów przewidzianymi w pierwszym półroczu 2016 r.

Harmonogram dla mieszkańców miasta Sokółka:

ODBIÓR SEGREGOWANYCH: szkło, plastik, makulatura, metal:
28.01.;  25.02. ;  30.03. ;  28.04. ;  30.05. ;  27.06. ;

Odbiór popiołu i odpadów komunalnych:
4 i 18. I ;   1 i 15 II ;  2 i 14. III ;   4 i 18. IV ;   2 i 16. V ;   1 i 15. VI;
Batorego, Wiosenna, Świerkowa, Piękna, Północna, Traugutta, Orzeszkowej, Krucza, Zabrodzie, Sportowa, Żytnia, Wasilkowska, Sosnowa, Skłodowskiej, Krasickiego, Konopnickiej, Pogodna, Modrzewiowa, Miła, Dolna, Roski Małe, Królowej Bony, Zygmunta Starego, Górna, Piaskowa, Drzewna, Ptasia, Jodłowa, Leśna, Armii Krajowej,   ,Turystyczna , Mikołaja Reja,  Hubala. Upalna, Tęczowa.

Odbiór popiołu i odpadów komunalnych:
7 i 20. I ;   3 i 17. II ;   3 i 16. III ;   6 i 20. IV ;   5 i 18.V ;   2 i 16.VI ;
Targowa, Tarasiewicza, Osieckiej, Niemena, Grechuty, Docha, Mikołajczyka, Mościckiego, Szpitalna, Akacjowa, Białostocka, Zamenhofa, Korczaka, Malmeda, Sikorskiego, 3-go Maja, Ogrodowa, Wyspiańskiego,  Wiśniowa, Wąska,  Zacisze, Dąbrowskiego.

Odbiór popiołu i odpadów komunalnych:
8 i 21. I ;   4 i 18.II ;   7 i 17 . III ;  7 i 21. IV ;   9 i 19.  V  ;  6  i 20. VI;
Warszawska, Szkolna, Sienna, Kwiatowa, Krótka, Lelewela, Barlickiego,
Kołłątaja, 1-go Maja, Wojska Polskiego, Monte Casino, Kolejowa, Miejska, Gęsia, Sawickiego, Wyszyńskiego, Plac  Kościuszki, 11-go Listopada, Lipowa, Klonowa, Piłsudskiego, Wróblewskiego, Letnia, Kopernika, Ściegiennego, Kilińskiego, Pocztowa, Matejki, Mickiewicza, Reymonta, Prusa, Nałkowskiej, Sienkiewicza, Norwida, Baczyńskiego, Łąkowa, Mariańska,  Gałczyńskiego.

Odbiór  popiołu i odpadów komunalnych :
11 i 25. I  ;  8 i 22.II  ;   9 i 21. III ;   11 i 25. IV ;  11 i 23. V ;  8 i 22 .VI ;
Witosa, Kłopotowskiego, Kasztanowa, Polna, Grodzieńska, Słowackiego, Asnyka,Tuwima, Broniewskiego, Skarżyńskiego, Żwirki i Wigury,  Dywizjonu 303, Lotników Lewoniewskich,  Buchwałowo, Wesoła, Torowa, Słoneczna,  Fabryczna, Ciepła, Jasna,  Kresowa, Lewickiego,

Odbiór popiołu i odpadów komunalnych:
13 i 27. I ;  10 i 24 . II ;  10 i 23 . III ;  13 i 27 . IV ; 12 i 25. V ; 9 i 23 .VI
Przemysłowa, Głowackiego, Żeromskiego, Kryńska, Mała, Krecia, Zimowa, Nowa, Wschodnia, Kleeberga, Emilii Plater, Hallera, Wodna, Wierzbowa, Nadrzeczna, Lniana, Spokojna, Jana Pawła II, Os.Zielone, Majowa, Pawłowskiego, Poprzeczna, Wspólna, Stawowa, Zdrojowa, Cicha.


Harmonogram wywozów odpadów dla mieszkańców wsi

Odbiór odpadów segregowanych : szkło  plastik, makulatura, metal – przy 2-gim wywozie każdego miesiąca

TERMIN WYWOZU:  4 i 18.  I  ; 1 i 15. II ;  1 i 14. III ;   1 i 18. IV  ; 2 i 16.  V; 1 i 13. VI;
Bogusze,  Boguszowski Wygon,  Kozłowy Ług,  Żuki,  Dąbrówka,  Szyndziel, Sierbowce, Ściebielec, Zaścianki, Gilbowszczyzna,  Plebanowce,

TERMIN WYWOZU:  5  i 19. I  ;  2 i 16. II ;  2 i 15. III ;  4 i 19. IV ;  4 i 17. V;  2 i 14. VI ;
Kraśniany,   Sokolany,   Wroczyńszczyzna,  Woroniany,  Gliniszcze Wielkie i  Małe.

TERMIN WYWOZU: 7 i 20. I  ;   3 i 17. II ;  3 i 16.  III ;  5 i 20. IV ;  5 i 18. V; 3 i 15.VI.
Gieniusze, Lipowa Góra, Maślanka, Pawłowszczyzna, Tartak, Wierzchłowce, Wierzchjedlina, Igryły, Zawistowszczyzna, Zamczysk, Janowszczyzna, Podjanowszczyzna, Jelenia Góra,

TERMIN WYWOZU: 8 i 21. I ;  4 i 18. II ; 4 i 17. III ;  6 i 21. IV ;6 i 19.V.; 6 i 16.VI;
Kuryły, Bachmatówka, Kantorówka, Kundzicze, Miejskie  Nowiny, Podkantorówka, Smolanka, Hałe, Halańskie Ogrodniki, Lebiedzin, Gniedzin, Podkamionka,  Mićkowa Hać .

TERMIN WYWOZU: 11 i 22.I; 5 i 19.II; 7 i 18.III; 7 i 22.IV; 9 i 20.V; 8 i 20. VI
Wojnachy,   Pawełki,  Zaścianki,  Lipina,  Dworzysk, Pogibło,  Kurowszczyzna, Bilwinki,  Słojniki, Planteczka,  Stodolne, Wysokie  Laski.

TERMIN WYWOZU:13 i 25.I; 8 i 22.II ;9 i 23.III; 8 i 25.IV;11 i 23.V; 9 i 22.VI.
Straż,  Ostrówek,  Polanki,  Jałówka,  Rozedranka Stara  i  Nowa,  Stary Szor,  Wilcza  Jama, Moczalnia Stara  i  Nowa.

TERMIN  WYWOZU:12 i 26.I; 9 i 23.II; 8 i 22.III; 12 i 26.IV; 10 i 24.V; 7 i 21.VI.
Stara Kamionka,  Nowa Kamionka, Bobrowniki,  Poniatowicze, Buchwałowo,   Drahle,   Bohoniki, Malawicze Górne i  Dolne, Puciłki, Szyszki.

TERMIN WYWOZU: 14 i 27.I; 10 i 24.II; 10 i 24.III;11 i 27.IV; 12 i 25.V;10 i 23.VI.
Orłowicze,  Zadworzany,  Kracze, Tatarszczyzna,  Zaśpicze,  Nomiki, Kundzin

MPO poinformuje o terminie odbioru odpadów wielkogabarytowych, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz opon od samochodów osobowych.

Więcej informacji można uzyskać pod numerem telefonu 85-711-26-14, lub osobiście w MPO Sokółka, ul. Targowa 10.

Źródło: http://www.mpo.sokolka.com